Zapisz się ONLINE

ZAPISZ SIĘ ONLINERevitalash


OCZY

Gęste, długie rzęsy to najpiękniejsza oprawa i ozdoba oczu, którą jeszcze bardziej mogą podkreślić estetycznie prezentujące się brwi. Aby uzyskać taki efekt, niezbędna jest po pierwsze, odpowiednia pielęgnacja, a po drugie upiększanie. Dlatego też polecamy kosmetyki do rzęs i brwi, dzięki którym będziesz mogła bardzo szybko cieszyć się pozytywnymi efektami.

Odżywka do rzęs i brwi, jakiej właśnie potrzebujesz

W naszej ofercie dostępna jest najlepsza odżywka do rzęs. RevitaLash Advanced to produkt, którego skuteczność potwierdzają badania pięciu niezależnych instytutów badawczych i ponad 90% zadowolonych użytkowników. Zacznij stosować ją już dziś, aby zaledwie po trzech tygodniach cieszyć się gęstymi, długimi i zdrowymi rzęsami. Nakładaj kosmetyk u nasady rzęs bez obawy, że wywoła podrażnienia lub reakcję alergiczną.

Wzmocnij efekt długich i gęstych rzęs. Zamów odżywkę do brwi lub wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel. Polecamy również inne kosmetyki pielęgnacyjne oraz upiększające oprawę oczu. Już dziś czekają Cię piękne zakupy w Rea Tetis.

revitalash-advanced-35-ml

WŁOSY

Marzysz o pięknych, lśniących i zdrowych włosach, które będziesz mogła bez najmniejszego problemu ułożyć w pożądaną fryzurę? Wszystko to może się spełnić, jeśli w Twojej kosmetyczce znajdzie się odżywka do włosów o specjalnie opracowanym składzie.

Hair by RevitaLash Advanced – odżywka do włosów do zadań specjalnych

Dzięki regularnemu stosowaniu ww. preparatu włosy kruche, łamliwe, pozbawione blasku zdają się odżywać z dnia na dzień. Już po kilku aplikacjach odżywki zauważysz, że na szczotce nie pozostaje żaden włosek. Twoje włosy stają się mocniejsze, gęstsze i nie szkodzi im nawet ciepłe powietrze suszarki czy też wysoka temperatura podczas prostowania. Co ważne, stosując odżywkę, wciąż możesz używać swoich ulubionych kosmetyków do stylizacji.

Przekonaj się na własnej głowie o skuteczności odżywki do włosów Hair by RevitaLash Advanced. Nałóż piankę na umyte włosy i delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami. Pozostaw na noc i spłucz dopiero rano. Dzięki temu preparat może wniknąć w głębsze warstwy włosów i skóry, a tym samym zadziałać w 100%.

hair-by-revitalash-advanced