Zapisz się ONLINE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Culpa cupiditate debitis dolores error impedit inventore itaque magnam quo quod repellat repellendus

ZAPISZ SIĘ ONLINERevitalash


OCZY

Gęste, długie rzęsy to najpiękniejsza oprawa i ozdoba oczu, którą jeszcze bardziej mogą podkreślić estetycznie prezentujące się brwi. Aby uzyskać taki efekt, niezbędna jest po pierwsze, odpowiednia pielęgnacja, a po drugie upiększanie. Dlatego też polecamy kosmetyki do rzęs i brwi, dzięki którym będziesz mogła bardzo szybko cieszyć się pozytywnymi efektami.

Odżywka do rzęs i brwi, jakiej właśnie potrzebujesz

W naszej ofercie dostępna jest najlepsza odżywka do rzęs. RevitaLash Advanced to produkt, którego skuteczność potwierdzają badania pięciu niezależnych instytutów badawczych i ponad 90% zadowolonych użytkowników. Zacznij stosować ją już dziś, aby zaledwie po trzech tygodniach cieszyć się gęstymi, długimi i zdrowymi rzęsami. Nakładaj kosmetyk u nasady rzęs bez obawy, że wywoła podrażnienia lub reakcję alergiczną.

Wzmocnij efekt długich i gęstych rzęs. Zamów odżywkę do brwi lub wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel. Polecamy również inne kosmetyki pielęgnacyjne oraz upiększające oprawę oczu. Już dziś czekają Cię piękne zakupy w Rea Tetis.

revitalash-advanced-35-ml

WŁOSY

Marzysz o pięknych, lśniących i zdrowych włosach, które będziesz mogła bez najmniejszego problemu ułożyć w pożądaną fryzurę? Wszystko to może się spełnić, jeśli w Twojej kosmetyczce znajdzie się odżywka do włosów o specjalnie opracowanym składzie.

Hair by RevitaLash Advanced – odżywka do włosów do zadań specjalnych

Dzięki regularnemu stosowaniu ww. preparatu włosy kruche, łamliwe, pozbawione blasku zdają się odżywać z dnia na dzień. Już po kilku aplikacjach odżywki zauważysz, że na szczotce nie pozostaje żaden włosek. Twoje włosy stają się mocniejsze, gęstsze i nie szkodzi im nawet ciepłe powietrze suszarki czy też wysoka temperatura podczas prostowania. Co ważne, stosując odżywkę, wciąż możesz używać swoich ulubionych kosmetyków do stylizacji.

Przekonaj się na własnej głowie o skuteczności odżywki do włosów Hair by RevitaLash Advanced. Nałóż piankę na umyte włosy i delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami. Pozostaw na noc i spłucz dopiero rano. Dzięki temu preparat może wniknąć w głębsze warstwy włosów i skóry, a tym samym zadziałać w 100%.

hair-by-revitalash-advanced