Zapisz się ONLINE

ZAPISZ SIĘ ONLINEPRO FIBER


Twoje włosy są suche, matowe, szybko wypłukuje się z nich nowy kolor, a ułożona fryzura szybko traci formę? To może oznaczać, że twoje włosy są uwrażliwione i potrzebują specjalnej regenerującej kuracji.

 

Innowacyjny zabieg PRO FIBER od L’Oréal Professionnel to usługa pielęgnacyjna w salonie fryzjerskim, której efekty możesz przedłużyć samodzielnie w domu. Usługa PRO FIBER rozpoczyna się w trakcie profesjonalnie wykonanej diagnozy włosa. Sprawdzamy poziom uwrażliwienia włosów i na tej podstawie dobieramy odpowiednią kurację – Wygładzenie włosa, Odbudowa włosa lub Rekonstrukcja włosa. Podstawowym składnikiem aktywnym usługi PRO FIBER L’Oréal Professionnel jest APTYL 100, który łączy w sobie dwie cząsteczki: amilosylan – związek krzemu, który jest w stanie dogłębnie odbudować korę włosa, ale również wzmocnić jego strukturę, tworząc trójwymiarową sieć odbudowującą i regenerującą strukturę włosa oraz polimer kationowy – unikalny polimer działający niczym tarcza, który pokrywa powierzchnię włosa ochronną powłoką i pozostawia je miękkie i aksamitne w dotyku.

 

PRO FIBER, aplikowana jest przez fryzjera w salonie, daje natychmiastowy efekt, końcówki włosów są nierozdwojone, a włosy na całej długości są lśniące i odżywione. By utrzymać ten efekt fryzjer dobiera odpowiedni zestaw kosmetyków do kontynuowania kuracji w domu.