Zapisz się ONLINE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Culpa cupiditate debitis dolores error impedit inventore itaque magnam quo quod repellat repellendus

ZAPISZ SIĘ ONLINEPRO FIBER


Twoje włosy są suche, matowe, szybko wypłukuje się z nich nowy kolor, a ułożona fryzura szybko traci formę? To może oznaczać, że twoje włosy są uwrażliwione i potrzebują specjalnej regenerującej kuracji.

 

Innowacyjny zabieg PRO FIBER od L’Oréal Professionnel to usługa pielęgnacyjna w salonie fryzjerskim, której efekty możesz przedłużyć samodzielnie w domu. Usługa PRO FIBER rozpoczyna się w trakcie profesjonalnie wykonanej diagnozy włosa. Sprawdzamy poziom uwrażliwienia włosów i na tej podstawie dobieramy odpowiednią kurację – Wygładzenie włosa, Odbudowa włosa lub Rekonstrukcja włosa. Podstawowym składnikiem aktywnym usługi PRO FIBER L’Oréal Professionnel jest APTYL 100, który łączy w sobie dwie cząsteczki: amilosylan – związek krzemu, który jest w stanie dogłębnie odbudować korę włosa, ale również wzmocnić jego strukturę, tworząc trójwymiarową sieć odbudowującą i regenerującą strukturę włosa oraz polimer kationowy – unikalny polimer działający niczym tarcza, który pokrywa powierzchnię włosa ochronną powłoką i pozostawia je miękkie i aksamitne w dotyku.

 

PRO FIBER, aplikowana jest przez fryzjera w salonie, daje natychmiastowy efekt, końcówki włosów są nierozdwojone, a włosy na całej długości są lśniące i odżywione. By utrzymać ten efekt fryzjer dobiera odpowiedni zestaw kosmetyków do kontynuowania kuracji w domu.